slide 3

Atliekame įvairius elektros instaliacijos darbus

mielai patariame, pakonsultuojame

Elektros instaliacijos darbai

Mes teikiame visas elektros montavimo, instaliacijos bei projektavimo paslaugas. Visus darbus atliekame kokybiškai ir nešvaistant Jūsų brangaus laiko.

Ko reikia nepamiršti planuojant elektros tinklą?

Reikėtų pasvarstyti, ar bus telefonas, lauko durų valdymo ir pasikalbėjimo įrenginys, skambutis. Jeigu valgomasis įrengtas kartu su virtuve, gali tekti įrengti apie keliolika kištukinių lizdų. Jeigu vonioje bus kištukiniai lizdai, juos pajungti galima tik per srovės nuotėkio apsaugą.

Kištukinių lizdų skaičius priklauso nuo patalpų dydžio. Planuojant šiuos įrenginius verta pasvarstyti, ar juos išskaidyti į kelias grupes, įrengiamas visose sienose, ar montuoti didesnį kiekį vienoje sienoje.

Vaizdo, garso ir TV prijungimo laidai slepiami po tinku, įrengiant specialius lizdus. Rekomenduotina surašyti, kiek ir kokios įrangos gali reikėti darbo kambaryje, vaikų kambaryje, drabužinėje, miegamajame, garaže, sode ir terasoje. Reikia prisiminti, kad kištukiniai lizdai turi būti įrengti su įžeminimo gnybtu. Kiekviename aukšte rekomenduotina įrengti elektros paskirstymo skydelius su automatiniais srovės išjungikliais. Svarbu numatyti visus galimus kompiuterių vietos tinklo jungimus.

Plačiau apie elektros instaliacijos montavimą bei saugumą

Įrengiant elektros instaliaciją būtina paisyti bendrųjų saugumo reikalavimų - visi laidai ir kabeliai turi būti su dviguba izoliacija, pagal galimybę visos prietaisų jungimo į tinklą vietos turi būti įžemintos, atskiroms prietaisų grupėms pajungti rekomenduojama naudoti automatinius išjungiklius. Be to, drėgnose patalpose (rūsys, vonios kambarys, garažas, ūkinis pastatas) būtina paisyti padidintų apsaugos reikalavimų.

Patalpose, kuriose būna maži vaikai, rekomenduotina pasirinkti kištukinius lizdus su apsaugine plokštele - į juos galima įstumti kištukus, tiktai vienoda jėga spaudžiant abi lizdo skylutes. Vaikai negalės įkišti smailių metalinių daiktų į lizdo ertmę. Taip pat tokiose patalpose rekomenduojama kištukinius lizdus prijungti per srovės nuotėkio apsaugą.

Tauragė

Mūsų adresas:

Pramonės g. 2A, LT-72328 Tauragė

Su mumis galite susisiekti: Tel./faksu +370 446 61606

arba el. paštu info@nermeda.com, nermeda.taurage@gmail.com

Aplankykite mus Facebook’e

Eiti į Facebook puslapį